تاکنون ، پنهان نیست که شبکه برای بازیگران چقدر مهم است. مقاله امروز بر اساس تجربه خودم و مشاوره شبکه ای از متخصصان دیگری است که در این راه دریافت کرده ام و امیدوارم به شما نیز کمک کند.

بیایید با یک بررسی سریع واقعیت شروع کنیم: موفقیت در صنعت سرگرمی ارتباط زیادی فقط با استعداد ندارد. بیشتر ، این اتصالات است. غمگین ، اما درست است.

مدتی طول می کشد تا اولین شغل مهم و معنادار خود را به عنوان بازیگر بدست آورید. البته ، این بستگی به این دارد که شما شخصاً "کاری معنادار" می دانید ، اما برای هدف این مثال ، بگذارید بگوییم این یک نقش اصلی در یک فیلم کوچک مستقل با بودجه متوسط ​​است. تا زمانی که واقعاً خوش شانس نباشید ، چند سال کار در برنامه های کوچک و شبکه نیاز دارید.

هیچ بازیگری نمی تواند از آن اجتناب کند. شما در چند شغل خسته کننده برای زنده ماندن در سطح شهر ، با بدست آوردن قطعات کوچک در فیلم های دانشجویی و مستقل ، کمترین میزان درآمد را در هفته خواهید داشت. و این اگر شما یکی از خوش شانس باشید. افراد بدشانس در مکانی دورتر از یک شهر کوچک کار می کنند ، جایی که فرصت کمتری برای ملاقات با افراد صنعت وجود دارد.

قسمت دشوار این نیست که به شغل بازیگری یا حتی شغل مبهمی با صنعت سرگرمی مرتبط شوید. این اولین نمایشنامه بازیگری شما را رزرو می کند که یک سنگ قدم واقعی برای حرفه بازیگری است و دارای یک فرصت واقعی برای پیشرفت ، قرار گرفتن در معرض و به ویژه ارتباطات است.

چه چیزی برای رسیدن به آن وقفه بزرگ لازم است؟

فقط سه روش برای بدست آوردن اولین شغل معنادار بازیگری وجود دارد:

خوش شانس و گنگ

نپوتیسم و ​​ارتباطات قدیمی ،

مسیر استاندارد.

ما قبلاً در مورد شانس و خودخواهی صحبت کرده بودیم ، اما نکته اصلی اینجاست که شما نمی توانید از لیست بالا به شماره یک وابسته شوید و از قبل می دانید که آیا می توانید شماره دو را امتحان کنید. و اگر هر یک از این موارد در مورد شما صدق می کند ، ممکن است شما هم این مقاله را ببندید و با ارتباطات تلفنی تماس بگیرید.

با این حال ، اکثر ما بازیگران درگیر تلاش می کنیم که در مسیر سوم برای ایجاد حرفه بازیگری گیر کنیم ، و این به این معنی است که ته لنگه کار می کنیم.

صرف نظر از مکانی که برای بازیگری دنبال می کنید ، اگر یکی از شهرهای بزرگ باشد ، برای کوچکترین قسمت ها با هزاران بازیگر مشتاق دیگر رقابت خواهید کرد و تشخیص خود آسان خواهد بود. این نمونه تجربیات زندگی یک بازیگر در یک شهر بزرگ تفریحی است.

یک بازیگر باهوش باشید و یک برنامه بازی داشته باشید

این همه خبر بد برای بازیگران مشتاق تازه شروع نیست.

یک عامل برای شما کار می کند. و همه ما ، واقعاً بیشتر مسابقات خارج از ذهن نیست و آنها مطمئن نیستند که دقیقاً برای موفقیت در مقام بازیگر باید چه کاری انجام دهند. آنها نمی فهمند که برای صعود از این نردبان داشتن یک برنامه شغلی بازیگری ساده که باید دنبال شود ، چقدر مهم است.

مرتبط: وب سایت های بازیگری: چرا برای شغل بازیگری به یکی از آنها احتیاج دارید

آن برنامه چیست و آیا مسیرهای پنهانی وجود دارد که می توان آنها را برای افزایش شانس موفقیت خود انتخاب کرد؟

نه ، هیچ رازی وجود ندارد تمام کارهایی که شما باید انجام دهید قبلاً گفته شد ، اما اکثر بازیگران حاضر نیستند مراحل را طی کنند. هدف شما این است که به طور مداوم به آن بپردازید ، در واقع سخت کار کنید و فقط وانمود نکنید که سخت کار می کنید ، و در حالیکه ارتباط برقرار می کنید و شبکه سازی می کنید خود را مارک بزنید مانند اینکه زندگی شما به آن بستگی دارد.

هیچ چیز جدیدی در مورد موفقیت در صنعت سرگرمی وجود ندارد. بارها و بارها گفته شده است. تصمیمات هوشمندانه ، پشتکار و سازگاری همیشه استعداد را به تنهایی شکست می دهد.

این نکته مهم دیگری است که من خودم همیشه در ذهن دارم و دوست دارم وقتی تازه شروع کار می کردید آن را به یاد بیاورید. شما ممکن است در کار خود کمی بهتر از همکار کنار خود باشید ، یا شاید حتی مدیر خود باشید. اما تحقیر خود را در جریان نگه دارید و تواضع کنید.

نکته اصلی این است که خود را رها کنید ، و یاد بگیرید که با دیگران کار کنید و برای آنها کار کنید. به این ترتیب اتصالات عالی ایجاد می شود و پایه و اساس یک حرفه موفق بازیگری گذاشته می شود.

در صورت انجام چنین کاری زبان خود را گاز بگیرید ، به عنوان بازیگر انتخاب درستی انجام دهید که مانعی در اجرای شما ایجاد نکند و نگرش را برای بعد ذخیره کند. شما هرگز نمی دانید چه موقع پل سوخته مانع از شکست بزرگ شما می شود.

سرانجام ، به یاد داشته باشید که بازیگری یک مسابقه نیست.

هیچ برنامه و مهلتی تا وقتی که باید "آن را تنظیم کنید" وجود ندارد. برخی از بازیگران در آغاز کار کمی خوش شانس ترند. دیگران کمی بعداً در شغل بازیگری خود از همان فرصت ها برخوردار می شوند. شما باید روی خود و برنامه بازی خود تمرکز کنید.

به نقاط عطف و نه روز تقویم فکر کنید تا بتوانید سهام ارزشمندی از پیشرفت خود در بازار کسب و کار نمایشی کسب کنید.

تصمیمات "درستی" که باید در ابتدا بگیریم چیست؟

این سوال خوبی است. یک بنیاد مناسب در ابتدای کار می تواند پیشرفت حرفه بازیگری شما را تسریع کند.

یک ترتیب قابل توجهی که می توانید در ابتدای کار انجام دهید و به شما کمک می کند تا سریعتر روی پا بیایید این است که به محض انتقال به شهر یا شروع به انجام بازیگری در هر کجا که هستید ، تا آنجا که می توانید جلسات اطلاع رسانی یا مصاحبه ترتیب دهید.

توصیه شده: چگونه خود را ایجاد کنیم وب سایت شخصی: راهنمای رایگان گام به گام

با همه افرادی که می شناسید ، اهل صنعت و غیره صحبت کنید تا بفهمید آیا کسی را در هر سطح از تجارت سرگرمی می شناسند یا نه. اگر چنین کردند و بر اساس اینکه چه کسی هستند ، مقدمه بخواهید.

هنگامی که لیست مخاطبین خود را در سطح شهر یافتید - اعم از لس آنجلس ، لندن ، نیویورک ، سیدنی ، برلین یا هر مکان مهم دیگر - همیشه آن را نزدیک نگه دارید. وقتی زمان آن فرا رسید و شما یک پروژه عالی روی دست خود داشتید که می خواهید آن را تبلیغ کنید ، یا اینکه یک فیلمنامه با عنوان خود به عنوان یک رهبر نوشتید ، آن افراد را صدا کنید و آنها را برای قهوه یا ناهار دعوت کنید (غذای شما!) یا بپرسید آیا می توانید از طریق دفتر آنها بیایید تا با آنها صحبت کنید یا راه دیگری برای برقراری ارتباط پیدا کنید.

من تاکنون دو بار این کار را انجام داده ام. یک بار "متاسفم ، من مشغول هستم" یک پیام دریافت کردم ، اما اتصال دیگر منجر به کار بیشتر شد. تاکنون 50٪ موفقیت برای من بوده است.

شبکه سازی کار می کند ، بنابراین یادتان باشد که با مردم صحبت کنید.

چگونه می توان از این ارتباطات برای تقویت حرفه خود استفاده کرد؟

هنگامی که مردم را گرفتید ، درباره هرگونه امکان بیرون آمدن خود با کمک پروژه خود و مخاطبین خود بحث کنید. خجالت نکش. برقراری ارتباط در صنعت سرگرمی بسیار رایج است و شما متعجب خواهید شد که اگر پروژه شما تا حدودی جذاب باشد و اگر هزینه ناهار خود را پرداخت می کنید ، چه تعداد افراد در جلسات آزاد هستند.

شما همچنین می توانید این نوع جلسات را با افراد صنعت برنامه ریزی کنید حتی اگر فعلا کاری ندارید. با این حال ، شما باید مطمئن باشید که این افراد برای ارتباطات جدید ، خصوصاً با بازیگران تازه وارد باز خواهند بود. اگر آنها باشند ، خوش شانس هستید ؛ هدف شما در این مرحله این است که مغز آنها را انتخاب کنید ، و این را بدانید که شما اینجا هستید و مشتاق کار سخت هستید.

این افراد می توانند از یک کارگردان یا تهیه کننده آینده دار تا تکنسین صدا ، فیلمنامه نویس و حتی بازیگران همکار ، هرکسی باشند. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است آنها شما را از یک ممیزی مهم مطلع کنند یا شما را به کسی توصیه کنند.

بازیگری را یاد بگیرید بازیگری ,بازیگران ,افراد ,انجام ,صنعت ,برنامه ,صنعت سرگرمی ,وجود ندارد ,انجام دهید ,وجود دارد ,صحبت کنید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش لوازم تابلو سازي اندیشه عکس مدل لباس و بازیگران و مشاهیر فایلستان|طرح جابر| پیشنهاد ارزشیابی|گزارش تخصصی|اقدام پژوهی عکاسی وخدمات گوگل شیمی ساختمان کاکو چت|شیراز چت|شیراز فان چت|اول چت|فارس چت آموزشگاه مداحی انوارالثقلین درس تک