امروز ، ما یک ستون مهمان داریم از یک بازیگر فعال لیندسی لوکاس-بارتلت ، که کار خود را در لندن آغاز کرد اما در نهایت به لس آنجلس ، کالیفرنیا نقل مکان کرد.

در مقاله زیر ، لیندسی در حال انتقال تجربیات خود در مورد مهاجرت و زندگی در لس آنجلس به عنوان بازیگر و دنبال کردن این حرفه در یکی از بزرگترین شهرهای سرگرمی جهان است. او به طور خلاصه بسیاری از موضوعات مختلف را پوشش می دهد ، برخی از آنها را می توانید با جزئیات بیشتر در کتاب ما پیدا کنید - بازیگری بدون تجربه.

اگر در مورد لیندزی س questionsالی دارید ، به جزئیات بیشتر نیاز دارید یا برای ستون های آینده در مورد بازیگری در لس آنجلس ایده دارید ، افکار و بازخورد خود را در بخش نظرات در زیر بنویسید.

همچنین بخوانید: چگونه در لس آنجلس بازیگر شویم

راهنمای بازیگر LA برای شروع بازیگری در لس آنجلس

من در سال 2007 از مدرسه سخنرانی و درام سلطنتی فارغ التحصیل شدم. پس از مدتی فارغ التحصیلی ، فرصتی شگفت انگیز به من ارائه شد و من به عنوان اولین سفر خود در سال 2008 به لس آنجلس نقل مکان کردم. من به مدت پنج ماه در آنجا ماندم ، نگاه کردن به آنچه LA در مورد بود.

عاشق لس آنجلس شدم. احساس می شد که این شهر چیزهای زیادی برای ارائه به بازیگران و فیلمسازان دارد. فرصتهای بسیار بیشتری نسبت به آن زمان در لندن وجود داشت. بنابراین پس از پایان دوره پنج ماهه ، من کار خود را در زمینه اخذ ویزای O-1 آغاز کردم تا بتوانم به طور دائم به LA بروم.

این یک روند طولانی شد ، که در نهایت نتایج خوبی را به همراه داشت. ویزای O-1 گرفتم! وقتی سرانجام تصویب شد ، هیچ تردیدی وجود نداشت. وسایلم را جمع کردم و راهی لس آنجلس شدم ، و نمی دانستم که وقتی وارد شهر آنجلس شدم می خواهم چه کاری انجام دهم.

مرتبط: اقدام برای مبتدیان 101

انتقال به لس آنجلس و ویزا O-1

من در سال 2010 به لس آنجلس نقل مکان کردم ، ویزای 0-1 در دست ، مکانی برای اقامت و اتومبیل. مدتی طول کشید تا همه چیز را تنظیم کنم زیرا به معنای واقعی کلمه با پول بسیار کمی از آن جا نقل مکان کردم: فقط برخی تغییر در عکسهای بازیگری و حداقل موارد ضروری.

در زیر برخی از ضروری ترین مواردی را که کاش مردم برای اولین بار به لس آنجلس نقل مکان کرده و به دنبال بازیگری رفتند ، به من می گفتند.

اول از همه - ویزا. در اصل ، من با ویزای دانشجویی به لس آنجلس آمدم و بعد از اینکه عاشق مکانی شدم تصمیم گرفتم روند ویزای O-1 خود را شروع کنم.

یک وکیل متخصص در زمینه ویزا برای هنرمندان مرا به عهده گرفت زیرا من در Spotlight بودم و به مدرسه سخنرانی و درام سلطنتی سلطنتی رفته بودم که یک مدرسه معتبر و شناخته شده درام است.

در انگلیس ، سوار شدن در Spotlight یک معامله بزرگ است. اکثر دانش آموزان آنجا فارغ التحصیلان مدرسه نمایش هستند. اگر به مدرسه تئاتر نرفته اید ، بسیار خوب است ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که اگر می خواهید در Spotlight.com قرار بگیرید ، کارهای خوبی برای نمایش دارید تا جبران کنید.

اعتبارات IMDb نیز می تواند کمک زیادی کند. در واقع ، هر چیزی که بخواهد حجم بیشتری از کار را نشان دهد و نمونه کارهای شما را در مقابل مردم قرار دهد ، هنگام تلاش برای گرفتن ویزای O-1 مثبت بزرگی خواهد بود.

آماده باشید تا در اسرع وقت کار با کارت سبز خود را شروع کنید. متاسفانه ، بسیاری از استودیوها و نمایندگان در لس آنجلس افرادی را که دارای ویزای O-1 هستند ، نمی گیرند.

حدود سه ماه پس از زندگی و تلاش برای بدست آوردن کار بازیگری در لس آنجلس فهمیدم كه برای شروع روند گرین كارت خود نیاز دارم. این یک ماموریت کاملاً جدید است ، اما این کار عملی است زیرا بسیاری از بازیگران قبلاً این کار را کرده اند.

در حالی که برای رسیدن به آن هدف تلاش می کنید ، باید کار هنرپیشگی خود را نیز از اینجا بهبود ببخشید. کارهای زیادی می توانید انجام دهید در حالی که مراحل Green Card را پشت سر می گذارید ، بنابراین از وقت خود در آمریکا استفاده کنید و این واقعیت است که در وهله اول ویزای O-1 دریافت کرده اید ، که یک معامله بزرگ است.

شما همچنین می توانید نمایندگی را پیدا کنید که حتی با ویزای O-1 شما را مسئولیت پذیر کند (و خصوصاً اگر او بداند شما برای گرفتن گرین کارت تلاش می کنید) و شروع به بیرون آمدن از شما و آزمایش برای پروژه های کوچکتر بازیگری در لس آنجلس

عکسهای بازیگری در لس آنجلس

پس از انتقال به لس آنجلس ، باید مایل باشید عکسهای جدیدی از بازیگر دریافت کنید نوع عکسهایی که در لس آنجلس قابل قبول است با عکسهای استاندارد انگلیس متفاوت است. عکسهای NYC مشابه سبک لندن است. با این حال ، اگر به لس آنجلس می آیید ، باید عکس های جدیدی بگیرید زیرا به نظر شما غیرحرفه ای است.

شخصاً احساس می کنم هنگام ورودم به این دلیل وقت و هزینه زیادی را برای عکسهای بازیگری تلف کردم زیرا نمی دانستم با چه عکاسی باید عکس بگیرم و بنابراین با عکاسانی که فقط "م" بودند رفتم. اما ارزان تر

با توجه به تجربه خودم ، من پیشنهاد می کنم به دنبال هر عکاسی بگردید و ببینید شخصاً بیشتر به چه سبکی متناسب است. برخی از عکاسان عکس در LA گران هستند. شاید این کار را کنار بگذارم ، با این حال ، فهمیدم که اگر در ابتدا پول را سرفه می کردم ، عکسهای سرم خیلی بهتری داشتم که چند سال برای من دوام آورد.

در زیر لیستی جزئی از عکاسان عکس در لس آنجلس آورده شده است. من با چند مورد از اینها شلیک کرده ام. برخی از آنها در LA بسیار شناخته شده هستند و من بازیگرانی را می شناسم که با آنها جلسات هدشات داشته اند و نتایج کاملاً خوبی داشته اند.

دانا پاتریک

پل اسمیت

لوری دورن

کامیون Headshot

دیوید مولر

مت استازی

خرس

توجه داشته باشید که در نهایت ، هر کس که متناسب با سبک شما باشد ، به شما بستگی دارد. ممکن است هیچ یک از موارد فوق برای شما مناسب نباشد و یک عکاس ارزان قیمت از عکس بتواند نتیجه نهایی بهتری داشته باشد. مهم است که تحقیق خود را در مورد این مورد انجام دهید.

"عکسهای فوری در LA" را در Google ببینید و لیستی از عکاسان دریافت خواهید کرد. کارهای آنها را اسکن کنید ، بررسی کنید و دقیقاً از ظاهر و کار مورد علاقه خود مطلع شوید.

کلاس های بازیگری در لس آنجلس

پس از انتقال به لس آنجلس ، باید سریعاً اقدام کنید. وقت تلف نکن.

من توصیه می کنم در یک کلاس بازیگری ثبت نام کنید (در حال حاضر هر کلاس!) حتی اگر فقط برای مدت زمان کوتاهی (مانند چند ماه) به لس آنجلس بروید.

هنگامی که در لس آنجلس در کلاس بازیگری قرار گرفتید ، با افرادی همفکر ملاقات خواهید کرد که می توانند اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند ، می توانید دوستی عالی و ارتباطات ارزشمندی را ایجاد کنید. سرانجام ، نه تنها شما در حال تبدیل شدن به یک بازیگر بهتر در کلاس های بازیگری خود هستید ، بلکه داشتن کلاس های بازیگری فراوان همیشه در CV / رزومه بازیگری خوب به نظر می رسد.

بارها و بارها گفته شده است که استعدادهای درخشان و مدیران دوست دارند ببینند با چه معلمان بازیگری آموزش دیده اید ، و این خصوصاً در مواردی که سعی می کنید حرفه بازیگری را در لس آنجلس بیش از هرجای دیگر دنبال کنید ، صادق است.

من خودم در نهایت فیلم های کوتاه زیادی را در LA ، برخی از مجموعه های وب و دیگر پروژه ها با افرادی که در کلاس های بازیگری ملاقات کرده ام انجام دادم. قطعاً مکانی عالی برای ارتباط با بازیگران و فیلمسازان دیگر است.

اگر برای کلاس های بازیگری در لس آنجلس به توصیه ای نیاز دارید ، چند مورد دارم. با این حال ، یادتان باشد قبل از عضویت در آن کلاس ها حسابرسی کنید و مطمئن شوید که به جایی که احساس می کنید بیشترین چیزها را یاد می گیرید ، می روید. هر معلم مشهور بازیگری برای هر بازیگری بهترین نخواهد بود. شما باید انتخاب کنید.

کلاس امی لیندون یکی از کلاسهای بازیگری خواندن سرد در لس آنجلس است. پر است از افرادی که دائماً نقش ها را رزرو می کنند و این یک مثبت بزرگ است و به شما نشان می دهد که می توانید کارهای بازیگری را نیز رزرو کنید ، که یک انرژی شگفت انگیز برای حضور در آن است. امی همچنین مشاوره ها و مربیگری های شخصی را ارائه می دهد که در آن به شما کمک می کند بسته خود را جمع کنید و همچنین به طور بالقوه به شما کمک می کند تا یک نماینده پیدا کنید. من طرفدار بزرگ امی هستم.

برخلاف لندن ، ایالات متحده بسیاری از تکنیک ها و رویکردهای خاص بازیگری را متمرکز کرده است که به شما امکان می دهد از درون با احساسات خود ارتباط برقرار کنید. در زیر سه نام معروف برای مطالعه تکنیک های بازیگری آورده شده است و مدارس بازیگری در لس آنجلس وجود دارد که این تکنیک های خاص را آموزش می دهند.

استلا آدلر

لی استراسبرگ

سانفورد مایزنر

راستش ، استودیوهای بازیگری و کلاسهای خصوصی بازیگری / گروهها / کارگاههای آموزشی / جلسات / معلمان اینجا در لس آنجلس وجود دارد. شما باید یكی را پیدا كنید كه احساس می كنید شما را در مسیر درست سوق می دهد. بسیاری از این معلمان کتاب های بازیگری خود را دارند ، بنابراین من پیشنهاد می کنم قبل از پیوستن به کلاس ، آنها را بخوانید.

مدارس Improv در لس آنجلس

Improv در اینجا بسیار بزرگ است ، که شخصاً برای من عالی بود ، زیرا کمدی علاقه من است. با این حال ، اگر کمدی موضوع شما نیست ، باید سعی کنید حداقل یک بار پیشرفت کنید تا ضرر کنید و خود را از ذهن خود بیرون کنید. improv نه تنها برای همه بازیگران مهم است كه كمدی انجام می دهند یا نه ، improv به راحتی به شما اجازه می دهد اوقات خوبی داشته باشید و از روند كار لذت ببرید.

مدرسه ای که من برای انجام کارهای بداهه در LA در آن تحصیل می کنم ، تیپ Upright Citizen Brigade (عمدتا با نام UCB شناخته می شود) است. با این حال ، من هر وقت پول اضافی داشته باشم به مدرسه بداهه Groundlings می روم.

UCB به من کمک کرد تا با بهترین دوستانم در لس آنجلس ملاقات کنم ، که گروههایی را با آنها تشکیل دادم و هرچه بیشتر در صحنه هالیوود بازی می کنیم. فقط فعال بودن و کار مداوم به عنوان بازیگر در لس آنجلس احساس خوبی دارد و بودن در کنار دوستان هرگز منفی نخواهد بود.

جدا از UCB و Groundlings ، که دو مدرسه محبوب در لس آنجلس هستند و وزن کمی در رزومه شما دارند ، مدارس دیگری نیز وجود دارد که می توانید ارزان تر باشند.

شهر دوم

iO West

نردیست

این سه مورد همچنین مکان های خوبی برای تقویت مهارت های بداهه خود هستند. اما اگر improv کاملاً مورد علاقه شما نیست ، باید به سادگی برای دیدن نمایش های improv آنها در LA بروید ، زیرا آنها بسیار سرگرم کننده هستند و یک شب کاملاً ارزان قیمت هستند.

ویترین ها در لس آنجلس

مونولوگ اسلم مستقر در انگلستان است و من حدود نه سال پیش هنگام شروع کار در یکی از نمایش ها بازی کردم. فقط یادم می آید که اوقات خوبی داشتم و آن را آجر می کردم ، زیرا احاطه شدن در چنین استعدادهای عالی کاملاً ترسناک بود. من پیشنهاد می کنم - مخصوصاً اگر شما را بترساند - بیرون بروید و در واقع آن را انجام دهید!

در حال حاضر ، Monologue Slam در ماه مه 2016 به لس آنجلس می آید و ممیزی ها در ماه آوریل برگزار می شوند ، بنابراین اگر در این منطقه هستید ، قطعاً باید برای انجام بازیگری و اصلاح بازی های خود ثبت نام کنید.

اگر هنوز در لس آنجلس نیستید ، این یک رویداد عالی است که در لندن ، منچستر و بیرمنگام اتفاق می افتد و من خیلی توصیه می کنم که بروید.

بازیگری را یاد بگیرید آنجلس ,بازیگری ,مورد ,کلاس ,ویزای ,انجام ,عکسهای بازیگری ,مکان کردم ,برای شروع ,وجود دارد ,انجام دهید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ویديو فوتبالی arash68 دانستنی های مهم در ساخت سمعک معرفی جاهای تاریخی و دیدنی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تامین برد های الکتریکی تست سایت درسی|ویرگول|دانلودنمونه سوال|سوالات هفتم هشتم نهم|پایه هفتم ،هشتم، نهم |گام به گام