هفته گذشته ، ما یک بحث سرگرم کننده داشتیم که چگونه یک نماینده بازیگری دریافت نکنیم. موضوع اصلی در مقاله که موفقیت شما در عدم امضای قرارداد با یک آژانس استعدادی را تضمین می کند غیرحرفه ای بودن است. نوشتن یک نامه مناسب برای نمایندگی بالقوه خود یکی از م keyلفه های اصلی برای امضا شدن است.

همه مشتاقان خلاق در نمایش تجاری - اعم از بازیگران ، کارگردانان ، نویسندگان ، رقصندگان ، خوانندگان یا موارد دیگر - برای پیشرفت در صنعت به یک نماینده خوب برای نمایندگی آنها احتیاج دارند. جدا از استعداد داشتن و تولید کار با کیفیت خوب ، نزدیک شدن به حرفه با حرفه ای بودن و نوشتن نامه جلدی خوب چیزی است که توجه شما را جلب خواهد کرد.

برنامه 5 مرحله ای درباره نحوه شروع شغل بازیگری 

این نه تنها مسئله این است که سعی کنید آماتور به نظر نرسید ، بلکه ایجاد رابطه خوب با نمایندگی از همان ابتدا برای بازیگری که وارد این حرفه می شود از اهمیت حیاتی برخوردار است. اگر خوش شانس باشید - براساس رزومه ، عکس و نامه خود جلسه ای با آن نماینده خواهید داشت. و اگر خوش شانس تر باشید ، سالهای زیادی با آن شخص کار خواهید کرد.

اکثر بازیگران نوشتن نامه جلدی را به عنوان چیزی که نیازی به توجه ندارد ، رد می کنند. گاهی اوقات ، آنها حتی اصلاً یک نامه جلدی را شامل نمی شوند ، که یک اشتباه بزرگ است. نامه های همراه در هنگام تماس با نمایندگان و مدیران کاملاً ضروری است.

نوشتن یک نامه نامه منسجم ، حرفه ای ، مختصر و هوشمندانه به نماینده خود در اولین تلاش نه تنها توجه نماینده را به شدت جلب می کند ، بلکه یک زمینه (مثبت) برای رابطه آینده شما با آن شخص ایجاد می کند و اجازه می دهد شما باید از موارد تصادفی بی ارتباط جلوگیری کنید.

چگونه نامه ای برای نماینده خود بنویسیم

نوشتن یک جلد نامه خوب مهارت لازم دارد. برای جلب توجه نماینده باید پیام بسیار خوب باشد. برخی ممکن است بگویند این یک نوع هنر به خودی خود است.

در اینجا برخی از رایج ترین اشتباهاتی که بازیگران آماتور (و حتی گاهی اوقات نیز پیشکسوتان پیشکسوت و بدون عوامل) مرتکب می شوند ، هنگام تلاش برای شکستن یخ با نامه های خود ، آورده شده است. از آنها اجتناب کنید و اولین احساس خوب را ایجاد خواهید کرد.

1. کوتاهش کنید ، مقاله نیست

همه ما بارها و بارها با این مشکل روبرو می شویم وقتی چیزهای زیادی وجود دارد که می خواهیم بگوییم.

وقتی می بینید مثل همینگوی خود را تایپ می کنید ، لحظه ای بایستید و خود را در انتهای دریافت این نامه جلدی تصور کنید. به یاد داشته باشید که به طور هفتگی صدها مورد از این دست را به معنای واقعی دریافت می کنید.

نامه جلد خود را کوتاه و دقیق بیان کنید. اگر هر جمله ای کمی بیش از حد طولانی یا کلامی به نظر برسد ، به احتمال زیاد چنین است.

فقط چند مورد مهم وجود دارد که باید به نماینده خود ذکر کنید. به محض اینکه آنها را کشف کردید ، آنها را از وسط برش بزنید و مهمترین مواردی را که به شما برجسته می شوند انتخاب کنید.

2. از توصیف ظاهر خود خودداری کنید

بازیگران عاشق صحبت کردن و توصیف نوع نگاه خود در نامه های جلدی هستند ، با این تصور که این به نماینده کمک می کند تا میزان آنها را درک کند. این منطق دارد ، اما کاملاً غیرضروری است.

به یاد داشته باشید که شما این نامه همراه را در کنار رزومه بازیگری و سرمربیگری خود می فرستید. شما باید از فضای سفید خود تا حد ممکن کارآمد استفاده کنید ، بنابراین اگر نماینده می تواند عکس شما را ببیند ، نیازی به توصیف ظاهر شما نیست. موارد بهتری وجود دارد که می توانید شامل آنها شوید.

"من مانند مریل استریپ جوان به نظر می رسم" یا "من یک تلاقی بین تام کروز و کالین فرث هستم" اضافی هستند. از این مقایسه ها بپرهیزید بسیاری از عوامل استعدادیابی بسیار مخالف توصیفاتی از این دست هستند. صرف نظر از آنچه فکر می کنید ، مفید نیست و فقط خواندن نامه نامه شما را طولانی تر می کند و باعث آزار بیشتر نماینده می شود.

3. شما به هیچگونه پرکننده فضایی نیاز ندارید

جلد نامه پر کننده همه چیز به همان چیز برمی گردد - جنسی بودن. عوامل عاشق بازیگرانی هستند که مستقیماً به اصل موضوع می رسند و از کسانی که غوغا می کنند بدشان می آید.

8 افسانه بازیگری که همه بازیگران مشتاق اعتقاد دارند

از هر نوع محتوای پرکننده خودداری کنید. هرچه نامه کوتاهتر باشد ، بهتر است. جملاتی مانند "من یک بازیگر بسیار سخت کوش هستم" و "من به پیشرفت در هر کاری که می توانم اختصاص دهم" در متن این نامه بسیار ساده هستند.

ارائه اطلاعات تصادفی بیشتر در مورد خود ، شانس شما برای گرفتن امضای یک نماینده را افزایش نمی دهد. تنها فرصتی که این موضوع ایجاد می کند این است که مامور نامه شما را به همراه عکس و رزومه خود به داخل سطل آشغال بیندازد و به سمت بازیگر بعدی برود.

Acting | National Theatre School of Canada

"من نامه کوتاه تری می نوشتم ، اما وقت نکردم." - بلیز پاسکال

4- تمام استانداردهای یک نامه نامه معمولی را فراموش کنید

نوشتن یک نامه نامه برای نماینده خود همان نوشتن یک نامه نامه هنگام درخواست کار در یک دفتر نیست.

باز هم یادتان باشد که نمایندگان صدها نفر از این نامه ها را به صورت هفتگی و در طول سال دریافت می کنند. اگر نامه توجه آنها را جلب نکرد ، آنها می خواهند از طریق آن اسکن کرده و به بسته بعدی بروند.

برای کوتاه کردن نامه جلد خود ، همه پرکننده هایی را که در بالا ذکر شد (و سپس برخی دیگر) و همچنین دهانه نامه های جلدی استاندارد مانند "نام من ." را رها کنید

هنگام اقدام برای یک کار منظم هشت تا پنج ، نوشتن یک نامه محکم همراه با پنج پاراگراف که توضیح دهد چقدر برای شرکت ارزشمند هستید و چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید ، آنچه قبلاً انجام داده اید و غیره کاملاً خوب است. اما آنها به اندازه نامه ای نامه دریافت نمی کنند.

به یک بند بچسبید. حداکثر دو پاراگراف اگر واقعاً نکته مهمی برای ذکر داشته باشید (که موارد نادر است).

5- همیشه شخصی را با نام مخاطب قرار دهید

نامه تحریری خود را هرگز ، هرگز به آژانس با نام "عزیز * نام نمایندگی *" یا "ممکن است مربوط به آن باشد" باز نکنید. اگر می خواهید شانس خواندن نامه جلد خود را افزایش دهید این یک منفی بزرگ است.

این به خودی خود غیرحرفه ای نیست ، زیرا افراد خارج از حرفه بازیگری بدون هیچ مشکلی این کار را انجام می دهند ، اما پرداختن به نمایندگی به نام آنها مکاتبات شما را بسیار شخصی می کند و توجه نماینده را به خود جلب می کند.

آیا نام نماینده را نمی دانید؟ پس هنوز هیچ دلیلی برای ارسال نامه جلدی ندارید. ابتدا تحقیق خود را انجام دهید! شما باید بدانید که نامه را برای چه کسانی ارسال می کنید و از این مکاتبات چه انتظاری دارید. با نگاهی به بهترین آژانس های شهر خود شروع کنید و از آنجا بروید.

چگونه می توان به عوامل بازیگری نزدیک شد و برداشت خوبی ایجاد کرد؟

هنگامی که تحقیق را انجام دادید و نام نماینده (و ترجیحاً حتی بیشتر از نام او) را دانستید ، نامه جلدی خود را با "عزیز * نام نماینده *" شروع کنید. فراموش نکنید که آقای یا خانم را در مقابل آن اضافه کنید.

چه مواردی را می توان در یک نامه نامه به یک نماینده اضافه کرد؟

بنابراین برای خلاصه و دقیق نگه داشتن آن باید در نامه جلد خود چه مواردی را ذکر کنید؟

بهترین قسمتهای زیر را انتخاب کنید:

مهمترین پیشرفت شما به عنوان بازیگر

اگر در مدرسه نمایش تحصیل کرده اید ، به آن اشاره کنید

بزرگترین نام (های) که با آنها کار کرده اید

اگر رابطه خوبی با یک مدیر انتخاب بزرگ دارید

جوایز و جشنواره های مهمی که شما یا فیلم (های) شما برنده شده اید

سعی نکنید سیستم را دستکاری کنید. سعی نکنید چیزی را بهتر از آنچه هست ، صدا کنید. روی نامه خود دروغ نگویید. عوامل استعدادهای درخشان باهوش هستند و اگر نخواهید با خواندن نامه نامه در طول جلسه ، گرفتار خواهید شد. ارزشش را ندارد

تمام تلاش خود را بکنید و بدون حتی یک پرکننده خردسال ، چند جمله با پر از واقعیت و گوشت در آنها تشکیل دهید.

به عنوان مثال ، به جای اینکه اینگونه بروید:

"من در سال 2001 از مدرسه * با لیسانس بازیگری فارغ التحصیل شده ام. بعد از آن ، من عضو سهام عدالت شدم و شروع به کار کردم. در سه سال اول من در چند تولید برجسته بازی کرده ام و با چند بازیگر و کارگردان بسیار شناخته شده کار کرده ام. در طول وقفه تئاتر ، من چند فیلم کوتاه ساخته ام که به جشنواره های مختلف فیلم رفته اند و حتی برخی از آنها جوایز زیادی را کسب کرده اند . "

سعی کنید همه را به یک جمله بچسبانید (در صورت لزوم ممکن است دو جمله) ، مانند این:

"بعد از دریافت مدرک لیسانس از * دانشکده * ، به عضویت سهام عدالت درآمدم و در کنار * نام * در زمینه تولید * کار کردم ، پس از آن ساخت فیلم کوتاه * نام * را برنده شدم که جایزه های جشنواره فیلم * را از آن خود کرد."

راهنمای بازیگر LA برای شروع بازیگری در لس آنجلس

شما رزومه بازیگری خود را برای بقیه اطلاعات دارید. نیازی به ذکر همه چیز نیست فقط بهترین چیز را از لیست انتخاب کنید و بدیهی است که هرگز به هیچ یک از اشکالات خود اشاره نکنید.

بازیگری را یاد بگیرید نامه ,نماینده ,بازیگری ,جلدی ,نوشتن ,کرده ,نامه نامه ,نامه جلدی ,وجود دارد ,خواندن نامه ,انتخاب کنید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آرلیس ❤❤راه سعادت❤❤ ارزانی کاکادو رشت دانلود | RaShT DL هواکش های ضد آب در جهان